Realitní kancelář na kterou se můžete spolehnout

O kanceláři

Vítejte v naší realitní kanceláři, kde se nám každý zákazník těší stejné pozornosti a odborného přístupu. Jsme tady proto, abychom Vám pomohli s prodejem, pronájmem nebo koupí Vaší nemovitosti.

Naše kancelář má velké zkušenosti s realitním trhem a vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého zákazníka. Naši realitní agenti jsou odborníci ve svém oboru a mají hluboké znalosti trhu, takže Vám mohou poskytnout cenné rady a doporučení.

V našem portfoliu naleznete různé typy nemovitostí, jako jsou rodinné a bytové domy, nádherné apartmány a útulné rekreační objekty.

Rádi bychom Vám pomohli najít domov Vašich snů z naší široké nabídky. Snažíme se zajistit, aby každý náš klient byl naprosto spokojen s novým bydlením, které si zvolí. Naše priorita je, aby bydlení nebylo jen místem, kde se zastavíte, ale aby se stalo místem, kde se budete cítit jako doma.

Ukázka našich nemovitostí

S čím Vám pomůžeme

Zajišťujeme kompletní služby spojené se zajištěním bydlení. Máte tak jistotu, že se o Vás profesionálně postaráme ve všech případech, ať už jde o nákup nebo prodej nemovitosti, pronájem, zajištění financování nebo právní služby. Provedeme Vás celým realitním procesem.

Prověříme právní a technický stav nemovitosti

zajistíme znalecký posudek

Vytvoříme profesionální prezentaci nemovitosti

služby profesionálního fotografa, letecké záběry z dronu, videoprohlídky, home staging, uspořádání dne otevřených dveří atd.

Navrhneme prodejní strategii

na míru Vaší nemovitosti

Zajistíme efektivní způsoby inzerce

na více než 30 realitních serverech

Pravidelně reportujeme

o stavu prodeje a počtu prohlídek

Prověříme potenciálního klienta

pro eliminaci Vašich rizik

Postaráme se o kompletní právní servis

včetně převodu nemovitosti, smluvní dokumentace, podáme a uhradíme za Vás návrh na vklad do katastru nemovitostí

Zprostředkujeme úschovu finančních prostředků

notářské a advokátní úschovy nebo bankovní jistotní účty

Vyřešíme financování Vaší nemovitosti za nejlepších možných podmínek

díky našemu týmu zkušených hypotečních specialistů

Vypracujeme energetický průkaz náročnosti budovy

dle platné legislativy

Převedeme za Vás energie

uspoříme Vám čas a peníze

Další služby

stěhování, vyklizení, malování, úpravy nemovitosti

Financování

Financováním bydlení pro naše klienty se zabýváme více než xy let. Pomohli jsme k lepšímu bydlení tisícům klientů a zprostředkovali hypoteční úvěry za více než xy miliard.

Profesionální servis

Nejlepší podmínky

Díky našim zkušenostem, kontaktům a obratům jsme schopni Vám vyjednat nejvýhodnější podmínky hypoték i dalších finančních produktů (sazby, odhad zdarma, bez poplatků, výjimky z podmínek banky apod.) Spolupracujeme se všemi významnými bankami a pojišťovnami, abychom Vám mohli nabídnout skutečně to nejlepší napříč trhem.

Jedinečné know-how

Pracujeme s vlastními  unikátními  nástroji, s jejichž pomocí Vám srovnáme všechny produkty na trhu. Máme specialisty na podnikatelské úvěry a díky jazykové vybavenosti i na  úvěry pro cizince. Důvěřují nám i realitní kanceláře a developeři, kterým zajišťujeme i registrace a přihlášení jejich projektů na bankách, včetně benefitů pro klienty u těchto projektů.

Bez starostí

Řešíme za Vás vše, od začátku až do konce. Začneme zjištěním potřeb, připravíme vhodné řešení (málokdo si uvědomuje, že hypotéka je nejen o sazbě a poplatcích, ale i o speciálních požadavcích bank, např. při výstavbě), komunikujeme s realitní kanceláří, kontrolujeme všechny podklady, hlídáme termíny i právní náležitosti. Jsme pečliví a spolehliví, takže Vás celým procesem provedeme bez zbytečných starostí.

Rychlost

Úvěry zpracováváme přímo na centrálách a díky našim kontaktům máme dohodnuté i rychlejší zpracování hypoték. S Vámi i  všemi zúčastněnými komunikujeme obratem.

Doporučení

Jsme hrdí, že mnoho klientů je s námi již od založení firmy a zůstávají nám věrní. Drtivá většina nových klientů se na nás obrací na základě doporučení těch stávajících.

Komplexní i následný servis

Klientům se stejně pečlivě věnujeme i v případě řešení návazných potřeb, jako jsou úpravy na úvěrových produktech nebo třeba sjednání souvisejícího pojištění či řešení škodních událostí. V našem týmu máme i investiční specialisty. Dokážeme tak řešit všechny Vaše finanční a realitní potřeby.

Spolupracujeme s mnoha významnými partnery

Financováním bydlení pro naše klienty se zabýváme více než 15 let. Pomohli jsme k lepšímu bydlení tisícům klientů a zprostředkovali hypoteční úvěry za více než 5 miliard.

Reference

JANA V.
Read More
Nejvíce mě příjemně překvapila profesionalita, osobní přístup, rychlý prodej bytu a že všechny strany byly spokojené. Výsledkem spolupráce byl úspěšný a rychlý prodej za vyšší cenu. Oceňuji efektivitu, komfort (nemusela jsem se téměř o nic starat), informovanost v každém stadiu procesu. DĚKUJI. Pana Hanzlíčka vřele doporučuji i svým známým, je nejen profesionální a efektivní, ale také lidský, vyslechne všechny zúčastněné, zaměřuje se na jejich potřeby, nenutí prefabrikovaná řešení pro svůj zisk, ale naopak každému nabídne to, co skutečně potřebuje. Jedná otevřeně a férově. V delší perspektivě to vede k důvěře a ochotné spolupráci všech stran.
Stanislava S.
Read More
Moc bych Vám chtěla poděkovat, za prodej bytu, jak to vše proběhlo, organizaci prodeje, podpisy, včetně předání. Byli jsme moc spokojení
Previous
Next