PŘIDEJ SEDO NAŠEHO TÝMU

Proč pracovatS NÁMI?

Jsi, nebo chceš být lídrem, který má zájem o finance a být součástí největšího poolu finančních poradců v ČR? Jsi obchodníkem, který kromě obchodních výsledků, chce za sebou zanechat i pozitivní stopu ve světě? Je tvým cílem dělat smysluplnou práci, která lidem skutečně pomůže a zlepší jejich život?

Dává ti to smysl? Ozvi se nám! Rádi se s tebou osobně potkáme. Jediné co pro to stačí v prvním kroku udělat, je kliknout na button „Chci do týmu“ a vyplnit formulář. My už ti pak zavoláme a domluvíme si s tebou termím.

Co od tebeOČEKÁVÁME?

Obrovskou výhodou bude otevřená hlava. Schopnost přijímat nové myšlenky a postupy, navrhovat zlepšení a mít neustálou chuť učit se. Pokud jsou tvými vnitřními motivátory osobní růst, nebo finanční a časová nezávislost, poctivá práce, vůdcovství, a jde ti v první řadě o to aby jsi mohl kariérně růst, pak nás neváhej oslovit.

Jistě, práce musí bavit, ale s nadstandardní provizí to jde vždycky lépe. Proto u nás najdeš různé modely odměňování tak, aby zohlednili, pro koho a co konkrétně ty děláš. K základnímu proviznímu systému odměňování dostávají naši spolupracovníci navíc odměny za výkon a za konkrétní prodej produktů i mimořádné provize.

Pořád ještě přemýšlíš, proč právě k nám? Pak se určitě podívej na naše stránky, kde najdeš odpovědi na otázky, které ti právě běží hlavou.

Potřebujete více info?Kontaktujte
nás!

Kde sídlíme?

Potřebujete více info?Kontaktujte
nás!

Kde sídlíme?